wifihacks.info ОСНОВНІ НОВИНИ 2022 найбільш хрустка їжа у світі

найбільш хрустка їжа у світі


найбільш хрустка їжа у світі

навколо їжі

Місцева їжа може легко відрізнятися залежно від доступності та використання окремих компонентів, регіональних звичаїв приготування їжі, а також методів, на додаток до загальних соціальних відмінностей. Такі елементи можуть бути більш-менш одягом на широких ділянках або навіть дуже відрізнятися в приватних зонах. Наприклад, у Мені та Північній Південній частині Сполучених Штатів кукурудза (маїс), як чиста, так і висушена, є основною їжею, а також використовується в різних методах. У Північній Європі переважають пшениця, жито, а також жири тваринного походження, тоді як у Південній Європі оливкова олія насправді поширена, а рис насправді набагато більше поширений. В Італії їжа півночі, включаючи масло та рис, протиставляється південній, разом із власною пшеницею, оливковою олією та макаронами.

саме це насправді одна з найбільш хрустких страв на планеті


Пом фрі

Безсумнівно, на планеті існує дуже мало страв, які дійсно стали привабливішими для картоплі фрі. Ця легка страва, спочатку створена в Бельгії, насправді готується з картоплі, яку фактично нарізають на довгі смужки, а також смажать у фритюрі в розігрітій олії. Незважаючи на те, що між Францією та Бельгією існує певна конкуренція, яка турбує точний початок приготування картоплі фрі, правда полягає в тому, що немає країни на планеті, яка б вшановувала цю їжу так само добре, як бельгійці.

Вони споживають його щодня, як додаткову їжу або навіть як ласощі, тоді як магазини Pommes frites, які називаються frietkots або навіть frites, можна знайти по всій країні. Помм фрі в бельгійському стилі фактично нещодавно готовий, розрізається на більш товсті смужки та миттєво смажиться у фритюрі.

Роті

Роті – це фактично однорідний і бездріжджовий хліб, виготовлений разом із цільнозерновим борошном. Насправді його зазвичай готують на залізній сковороді, яка називається тава, що є основним ремеслом в індійській кухні. В індійській кухні роті так само важливий, як і рис. Безумовно, дійсно існує ряд концепцій щодо його власного початку їжа .

В одному стверджується, що його фактично створили в Персії, коли його фактично створили разом із маїдою, а також насправді він був набагато товщим порівняно з сьогоднішнім ротісом. Ще одна концепція стверджує, що подорож до Індії прибула зі Східної Африки, де прісний хліб був основним продуктом харчування, а виробництво пшениці було у великій кількості.

Барбекю

Сучасне барбекю в Сполучених Штатах походить від барбакоа, звичаю копчення м’яса, який корінні жителі Карибського басейну виконували задовго до того, як з’явилися колоністи. Сьогодні багатовіковий метод викурювання сигарет цілими свинями над сірником є ​​типовим у Північній Кароліні та Вірджинії їжа .

Насправді спочатку барбекю було виявлено переважно в лісовій глушині, однак останнім часом воно фактично перейшло у великі міські райони, а також як би це, звичайно, не поряд із запашною та ароматичною чарівністю ніжного, соковитого м’яса, підносячи апетитний смак. напади на культовий стан. Діапазони барбекю фактично значною мірою пов’язані з місцем розташування, а також типи, які сильно відрізняються від півночі до півдня, а також від сходу до заходу.

Чізбургер

Чізбургер насправді є повністю природним розвитком улюбленого гамбургера, єдина відмінність між ними полягає в тому, що чізбургер фактично містить шматочок сиру на додаток до м’ясної котлети. Незважаючи на те, що американський сир був фактично початковим варіантом, швейцарський сир, чеддер, а також різні блакитні сири були фактично всі використані пізніше, щоб отримати цей апетитний сендвіч.

Як і більшість страв, які насправді неймовірно видатні, передісторія чизбургера насправді досить складна. Включення сиру до гамбургерів не стало відомим до середини 1920-х років, а також, звичайно, було багато страхових випадків, пов’язаних із створенням першого чізбургера. Одна з найвідоміших концепцій, безсумнівно, стверджує, що вона була створена за допомогою 16-річної давнини на ім’я Лайонел Кларк Стернбергер у закладі харчування під назвою The Rite Area у Пасадені, Каліфорнія, коли він включив шматок американського сиру до хрусткої м’ясної котлети.